Via Laurea

ES parama gamybos įmonėms: Pramonės skaitmenizavimas LT

Programavimas gamybai: gamybos procesų automatizavimas, skaitmeninių technologijų diegimas, pasinaudojant Europos Sąjungos paramos priemone Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Pramonės skaitmenizavimas LT“.

ES paramos priemonė Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Pramonės skaitmenizavimas LT“UAB „Via Laurea“ kviečia gamybos įmones pasinaudoti galimybe gauti paramą gamybos modernizavimui. Jūsų įmonei įdiegsime itin pažangią gamybos verslo valdymo sistemą (ERP) „Odoo“, kuri leis efektyviai valdyti gamybos užsakymus, atlikti sąmatų skaičiavimus, automatizuotai sekti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti gamybos pajėgumus, automatizuotai paskirstyti gamybos užduotis. Sistemą pritaikysime bet kokiai gamybai - būtent taip, kaip reikia Jums. Įsidiegę Odoo, turėsite vieną bendrą, darniai veikiančią gamybos-prekybos programą su neribotu vartotojų skaičiumi. Pasinaudodami ES parama, ženkliai sutaupysite.

Šiuolaikiškas gamybos procesų valdymas, automatizavimas Jau ne vienai sėkmingai veikiančiai įmonei esame įdiegę šią pasaulyje populiariausią verslo valdymo sistemą su gamybos moduliu: siuvykloms, spaustuvėms, žaliuzių ir roletų gamintojams, tvorų ir vartų gamybai bei netgi maisto produktų gamybos pramonėje. Šios gamybos automatizavimo programos galimybės neribotos, todėl ją galime adaptuoti bet kokiai gamybos šakai, esant poreikiui, į ją integruodami ir kitas įmonėje naudojamas kompiuterines sistemas.

Priemonė Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Pramonės skaitmenizavimas LT“ - tai Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos priemonė, skirta labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms gamybos procesams automatizuoti, skaitmeninėms technologijoms diegti, gamybos technologiniam auditui atlikti ir technologinėms linijoms diegti, tokiu būdu didinant jų produktyvumą. Priemonė pakeitė iki tol buvusias priemones E-VERSLAS ir PROCESAS LT.

Gamybinės įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turės pateikti paraiškas, iš kurių konkurso būdu bus atrinktos įmonės, kurios gaus ES programos „Pramonės skaitmenizavimas LT“ finansavimą. Tiksli informacija apie paraiškų teikimą bus paskelbta 2018 m. I ketv. paramą administruojančios Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) tinklalapyje lvpa.lt.

Priemonei „Pramonės skaitmenizavimas LT“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų yra numatyta beveik 39 mln. Eur, tačiau ne mažiau kaip 40 944 520 Eur turės investuoti ir paramos gavėjai.

Dėl papildomų galimybių ar konkretaus pritaikymo Jūsų verslo poreikiams galite kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti +370 600 26611. Sistemas diegiame visoje Lietuvoje, ne tik Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune.

© 2017 | Visos teisės saugomos | Via laurea