Via Laurea

Verslo procesų valdymo sistemos (CRM Odoo) programavimas, diegimas ir priežiūra

Verslo valdymo sistemų CRM Odoo programavimas pagal Jūsų individualius poreikius.

Verslą sudaro įvairūs procesai ir skirtingos sritys. Kiekviena iš jų dažnai turi savo programinę įrangą, tačiau jos visos yra skirtingos ir paprastai tarpusavyje nebendrauja. Kol įmonė yra nedidelė, tai problemų gali nekelti, tačiau išaugus įmonei ar išplėtus veiklos sritis yra sudėtinga viską sureguliuoti. Tikimės, jog Jūsų vadovaujamoje įmonėje visi veiklos procesai sureguliuoti labai gerai ir Jūs puikiai juos kontroliuojate. Tačiau, jei jaučiate, jog vis tik dar yra erdvės tobulėjimui, - mes siūlome Jums šiuolaikinę universalią verslo procesų valdymo programą, veikiančią Odoo sistemos pagrindu, kuri gali sujungti bei automatizuoti pačias įvairiausias sritis, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko bei kitų resursų. Pavadinome ją "VPVS" (Verslo Procesų Valdymo Sistema).

Klientams, užsakantiems verslo valdymo sistemą, turime parengę atskirą serverį. Stambioms įmonėms galime sumodeliuoti jų poreikius atitinkantį serverį ir jį parengti darbui su Odoo sistema arba suprogramuoti ir integruoti Odoo į jų turimą serverinę įrangą.

Pagal pageidavimą galime suprogramuoti Odoo jungtį su jūsų el. parduotuve, perkeliant klientus, prekes, kainoraščius, užsakymus.

Dėl papildomų galimybių ar konkretaus pritaikymo Jūsų verslo poreikiams galite kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti +370 600 26611.

VIDEO pristatymas (anglų k.)
© 2017 | Visos teisės saugomos | Via laurea