Via Laurea

Verslo valdymo sistema | Verslo procesų skaitmenizavimas | ERP Odoo

Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo diegimas

Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo programavimas pagal Jūsų individualius poreikius.

Verslą sudaro įvairūs procesai ir skirtingos sritys. Kiekviena iš jų dažnai turi savo programinę įrangą, tačiau jos visos yra skirtingos ir paprastai tarpusavyje nebendrauja. Kol įmonė yra nedidelė, tai problemų gali nekelti, tačiau išaugus įmonei ar išplėtus veiklos sritis yra sudėtinga viską sureguliuoti. Tikimės, jog Jūsų vadovaujamoje įmonėje visi veiklos procesai sureguliuoti labai gerai ir Jūs puikiai juos kontroliuojate. Tačiau, jei jaučiate, jog vis tik dar yra erdvės tobulėjimui, - mes siūlome Jums šiuolaikinę universalią verslo procesų valdymo programą, veikiančią Odoo sistemos pagrindu, kuri gali sujungti bei automatizuoti pačias įvairiausias sritis, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko bei kitų resursų. 

Kodėl rinktis ERP Odoo? 

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje
ERP Odoo apima visus Jūsų verslo poreikius vieno langelio principu. Nebereikia jokių skirtingos programinės įrangos sąsajų. Atviro kodo modelis leido pritraukti tūkstančius kūrėjų. Sukurta daugiau nei 10000 papildomų programėlių.
Tad drąsiai teigiame,- su Odoo įgyvendinsime bet kokį verslo modelį

 

Odoo geriausiasAukščiausio lygio naudotojo patirtis
Turėdama stiprius techninius pagrindus Odoo sistema suteikia aukščiausio lygio naudojimosi galimybes, kurios gali būti taikomos visose integruotose programose, o patobulinimai bus taikomi visai sistemai.
Tokiu būdu Odoo vystosi daug greičiau nei bet kuris kitas sprendimas

 

Odoo naudotojai

Pasaulis renkasi Odoo
Odoo, ko gero, sparčiausiai šiuo metu auganti verslo valdymo sistema pasaulyje. 
Kodėl? Nes ji geriausia! 
Odoo pasirinko SHELL, HYUNDAY, DANONE, TOSHIBA, ALTA, WWF... .  Iš viso 5.000.000+ naudotojų!
Odoo,- racionalus pasirinkimas, kai reikia lankstumo bei patikimumo!

 

ERP Odoo diegimo kaina

Odoo siūlo NEMOKAMĄ "Community" versiją, kurios licencija neriboja naudotojų skaičiaus ir leidžia keisti programinį kodą, taip pat taikyti sistemą savo poreikiams praktiškai be apribojimų (DĖMESIO! Net ir nemokama Odoo versija savo funkcionalumu bei galimybėmis gerokai lenkia daugumą rinkoje siūlomų brangių verslo valdymo sistemų) ir licencijuotą "Enterprise", kurios kasmėnesinė licencijos kaina apskaičiuojama pagal naudojamus modulius ir naudotojų skaičių. Abi versijos veikia ant to paties Odoo pagrindo ir apie 90% funkcijų yra identiškos, bet, tik "Enterprise" naudotojams pasiekiamos funkcijos, kurios dar labiau praturtina Odoo. Tad, jei tik įmonei priimtini kasmėnesiniai mokesčiai už kiekvieno vartotojo licenciją, mes rekomenduojame rinktis "Enterprise".
 • Skaityti 61127 kartai
Skaityti daugiau ...

Pardavimų valdymas | CRM modulis

ODOO verslo valdymo sistema suteikia galingus ir lanksčius įrankius pardavimų valdymui/skaitmenizavimui - nuo pirmo kontakto su potencialiu pirkėju, iki sąskaitos išrašymo. Išbandykite ir įsitikinkite - CRM ir pardavimų moduliai Odoo sitemoje visiškai susieti, bei realizuoti itin paprastai ir logiškai, o svarbiausia - bet kuriame etape pardavimą patogiai gali perimti kitas įmonės darbuotojas, turintis galimybę matyti visą pardavimo eigą.
 • Skaityti 10098 kartai
Skaityti daugiau ...

Projektų valdymas

Jei jūsų įmonė jau pasiekė tą etapą, kai veikloje atsirado tiek reikalų, kad tiesiog nebesigauna efektyviai dirbti vien susirašinėjimais el. paštu, telefoniniais skambučiais ir Excelinėmis lentelėmis – Jums reikalinga šiuolaikiška verslo valdymo sistema (VVS). Odoo VVS leis efektyviai valdyti neribotą skaičių projektų, kontroliuoti visais jų įgyvendinimo etapais, sekti, sisteminti bei saugoti visą susijusią informaciją:
 • Skaityti 9587 kartai
Skaityti daugiau ...

Geriausia programa apskaitai ir buhalterijai | Apskaitos automatizavimas/skaitmenizavimas

Programa apskaitai ir buhalterijai Odoo | Apskaitos procesų automatizavimas/skaitmenizavimas
Daug įvairiausio profilio įmonių naudojasi keliomis programomis. Dažniausiai excel ir vieną iš populiarių apskaitos programų. Labiau pažengę turi CRM ir apskaitą. Dažnai sutinkame naudojančius 3 ar net daugiau tarpusavyje nesusijusias programas. Jei Jūs mus radote ir skaitote šį straipsnį, reiškia žinote apie ką čia kalbame ir neverta plėstis apie patiriamus nesklandumus ar net nuostolius. Siūlome šios problemos sprendimą, - valdykite/skaitmenizuokite visą savo veiklą, tame tarpe ir finansinę, vienoje vietoje.
 • Skaityti 8734 kartai
Skaityti daugiau ...

Klientų užklausų gavimas ir administravimas

Odoo verslo valdymo sistema leidžia gerokai supaprastinti ir pagreitinti klientų aptarnavimą bei užsakymų priėmimą el. paštu. Visus el. paštu ar iš internetinės svetainės užklausos formos gaunamus klientų paklausimus nukreipkite į Odoo VVS, kad šie iš karto pasiektų atsakingus asmenis.
 • Skaityti 6234 kartai
Skaityti daugiau ...

Garažo valdymas

Jei įmonės veikloje naudojate daug transporto priemonių, žinote, kaip aktualu žinoti jų kuro sąnaudas, sekti draudimo, techninių apžiūrų laikotarpius, kontroliuoti panaudą, nuomą, remontą... Odoo verslo valdymo sistema (VVS) padės šiuolaikiškai valdyti visą informaciją, susijusią su Jūsų autoparku.
 • Skaityti 5578 kartai
Skaityti daugiau ...

Odoo - tobula programa/įrankis darbui nuotoliniu būdu | Įmonės administravimas iš namų

Odoo idealiai tinka darbui iš namų
Vis labiau populiarėja nuotolinio darbo koncepcija. Yra įvairių studijų ir vertinimų apie tokio veiklos modelio efektyvumą. Tačiau ne visada tai tik darbuotojo įgeidis ir mados reikalas. Situacijų, kai nuotolinis įmonės duomenų pasiekiamumas ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu yra gyvybiškai svarbi, būna įvairiausių.
 • Skaityti 2727 kartai
Skaityti daugiau ...

Sandėlių valdymo programa/sistema

Sandėlių (inventoriaus) valdymas | Skaitmenizavimas
Kiekvienam prekybininkui akivaizdu, kad efektyvus sandėlio valdymas labai įtakoja verslą. Odoo sandėlių valdymo sistema (modulis) padės skaitmenizuoti sandėlio valdymą – nuo prekių priėmimo į sandėlį momento iki klientų užsakymų pristatymo. Sistema leidžia sekti ne tik esamus, bet ir suplanuotų, atvykstančių prekių ar žaliavų likučius.
 • Skaityti 9574 kartai
Skaityti daugiau ...

Gamybos procesų valdymo programa/sistema | Skaitmenizavimas

Gamybos procesų valdymas | Skaitmenizavimas | Odoo


Jei esate gamybinė įmonė, Jūsų veikloje itin aktualus žaliavų ir žmogiškųjų resursų, darbo laiko planavimas. Šiuolaikiška, itin lanksti verslo valdymo sistema (ERP) Odoo leis skaitmenizuoti ir todėl efektyviai valdyti gamybos užsakymus, atlikti gamybos sąmatų skaičiavimus, automatizuotai sekti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti gamybos pajėgumus.
 • Skaityti 15221 kartai
Skaityti daugiau ...

Darbo užmokesčio modulis

Odoo verslo valdymo sistema Jums padės patogiai paskaičiuoti darbo užmokestį. Daugelį rutininių veiksmų sistema atliks automatizuotai, arba vos kelių mytukų paspaudimu. (SVARBU: šis modulis gali funkcionuoti tik jei naudojamą mūsų integruota apskaitos ir finansų valdymo sistema)
 • Skaityti 7772 kartai
Skaityti daugiau ...

Skambučių ir susitikimų planavimas

Odoo verslo valdymo sistema (VVS) turi visas CRM funkcijas, įskaitant skambučių ir susitikimų valdymą, leidžiantį gerokai patobulinti kontaktavimą su potencialiais bei esamais klientais. Šios šiuolaikiniame versle tiesiog būtinos funkcijos ne tik pagerina komunikaciją su klientais, bet ir padeda padidinti pardavimus.
 • Skaityti 5532 kartai
Skaityti daugiau ...
© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea