Via Laurea

Verslo procesų valdymo sistemos (CRM Odoo) programavimas, diegimas ir priežiūra

Verslo valdymo sistemų CRM Odoo programavimas pagal Jūsų individualius poreikius.

Verslą sudaro įvairūs procesai ir skirtingos sritys. Kiekviena iš jų dažnai turi savo programinę įrangą, tačiau jos visos yra skirtingos ir paprastai tarpusavyje nebendrauja. Kol įmonė yra nedidelė, tai problemų gali nekelti, tačiau išaugus įmonei ar išplėtus veiklos sritis yra sudėtinga viską sureguliuoti. Tikimės, jog Jūsų vadovaujamoje įmonėje visi veiklos procesai sureguliuoti labai gerai ir Jūs puikiai juos kontroliuojate. Tačiau, jei jaučiate, jog vis tik dar yra erdvės tobulėjimui, - mes siūlome Jums šiuolaikinę universalią verslo procesų valdymo programą, veikiančią Odoo sistemos pagrindu, kuri gali sujungti bei automatizuoti pačias įvairiausias sritis, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko bei kitų resursų. 

Kodėl rinktis Odoo? 

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje
Odoo apima visus Jūsų verslo poreikius vieno langelio principu. Nebereikia jokių skirtingos programinės įrangos sąsajų. Atviro kodo modelis leido pritraukti tūkstančius kūrėjų. Sukurta daugiau nei 10000 papildomų programėlių.
Tad drąsiai teigiame,- su Odoo įgyvendinsime bet kokį verslo modelį

 

Odoo geriausiasAukščiausio lygio naudotojo patirtis
Turėdama stiprius techninius pagrindus Odoo sistema suteikia aukščiausio lygio naudojimosi galimybes, kurios gali būti taikomos visose integruotose programose, o patobulinimai bus taikomi visai sistemai.
Tokiu būdu Odoo vystosi daug greičiau nei bet kuris kitas sprendimas

 

3000000

Pasaulis renkasi Odoo
Odoo, ko gero, sparčiausiai šiuo metu auganti verslo valdymo sistema pasaulyje. 
Kodėl? Nes ji geriausia! 
Odoo pasirinko SHELL, HYUNDAY, DANONE, TOSHIBA, ALTA, WWF... . 
Odoo,- racionalus pasirinkimas, kai reikia lankstumo bei patikimumo!

Odoo diegimo kainodara

Odoo siūlo NEMOKAMĄ "Community" versiją, kurios licencija neriboja naudotojų skaičiaus ir leidžia keisti programinį kodą bei taikyti sistemą savo poreikiams praktiškai be apribojimų.(DĖMESIO! Net ir nemokama Odoo versija savo funkcionalumu bei galimybėmis gerokai lenkia daugumą rinkoje siūlomų brangių verslo valdymo sistemų) ir licencijuotą "Enterprise", kurios mėnesinė kaina apskaičiuojama pagal naudojamus modulius ir naudotojų skaičių. Abi versijos veikia ant to paties Odoo pagrindo ir iš principo yra identiškos.
  • Skaityti 51978 kartai
Skaityti daugiau ...

Pardavimų valdymas

ODOO verslo valdymo sistema suteikia galingus ir lanksčius įrankius pardavimų valdymui - nuo pirmo kontakto su potencialiu pirkėju, iki sąskaitos išrašymo. Išbandykite ir įsitikinkite - Odoo pardavimo procesų valdymas realizuotas itin paprastai ir logiškai, o svarbiausia - bet kuriame etape pardavimą patogiai gali perimti kitas įmonės darbuotojas, turintis galimybę matyti visą pardavimo eigą.
  • Skaityti 7208 kartai
Skaityti daugiau ...

Projektų valdymas

Jei jūsų įmonė jau pasiekė tą etapą, kai veikloje atsirado tiek reikalų, kad tiesiog nebesigauna efektyviai dirbti vien susirašinėjimais el. paštu, telefoniniais skambučiais ir Excelinėmis lentelėmis – Jums reikalinga šiuolaikiška verslo valdymo sistema (VVS). Odoo VVS leis efektyviai valdyti neribotą skaičių projektų, kontroliuoti visais jų įgyvendinimo etapais, sekti, sisteminti bei saugoti visą susijusią informaciją:
  • Skaityti 6699 kartai
Skaityti daugiau ...

Apskaita ir finansai

Daug įvairiausio profilio įmonių naudojasi keliomis programomis. Dažniausiai excel ir vieną iš populiarių apskaitos programų. Labiau pažengę turi CRM ir apskaitą. Dažnai sutinkame naudojančius 3 ar net daugiau tarpusavyje nesusijusias programas. Jei Jūs mus radote ir skaitote šį straipsnį, reiškia žinote apie ką čia kalbame ir neverta plėstis apie patiriamus nesklandumus ar net nuostolius. Siūlome šios problemos sprendimą, - valdykite visą savo veiklą, tame tarpe ir finansinę, vienoje vietoje.
  • Skaityti 5265 kartai
Skaityti daugiau ...

Garažo valdymas

Jei įmonės veikloje naudojate daug transporto priemonių, žinote, kaip aktualu žinoti jų kuro sąnaudas, sekti draudimo, techninių apžiūrų laikotarpius, kontroliuoti panaudą, nuomą, remontą... Odoo verslo valdymo sistema (VVS) padės šiuolaikiškai valdyti visą informaciją, susijusią su Jūsų autoparku.
  • Skaityti 4156 kartai
Skaityti daugiau ...

Sandėlių (inventoriaus) valdymas

Kiekvienam prekybininkui akivaizdu, kad efektyvus sandėlio valdymas labai įtakoja verslą. Odoo sandėlių valdymo sistema (modulis) padės automatizuoti sandėlio valdymą – nuo prekių priėmimo į sandėlį momento iki klientų užsakymų pristatymo. Sistema leidžia sekti ne tik esamus, bet ir suplanuotų, atvykstančių prekių ar žaliavų likučius.
  • Skaityti 5880 kartai
Skaityti daugiau ...

Gamybos procesų valdymas

Jei esate gamybinė įmonė, Jūsų veikloje itin aktualus žaliavų ir žmogiškųjų resursų, darbo laiko planavimas. Šiuolaikiška, itin lanksti verslo valdymo sistema (VVS) Odoo leis efektyviai valdyti gamybos užsakymus, atlikti gamybos sąmatų skaičiavimus, automatizuotai sekti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti gamybos pajėgumus.
  • Skaityti 10570 kartai
Skaityti daugiau ...

Darbo užmokesčio modulis

Odoo verslo valdymo sistema Jums padės patogiai paskaičiuoti darbo užmokestį. Daugelį rutininių veiksmų sistema atliks automatizuotai, arba vos kelių mytukų paspaudimu. (SVARBU: šis modulis gali funkcionuoti tik jei naudojamą mūsų integruota apskaitos ir finansų valdymo sistema)
  • Skaityti 6183 kartai
Skaityti daugiau ...

Skambučių ir susitikimų planavimas

Odoo verslo valdymo sistema (VVS) turi visas CRM funkcijas, įskaitant skambučių ir susitikimų valdymą, leidžiantį gerokai patobulinti kontaktavimą su potencialiais bei esamais klientais. Šios šiuolaikiniame versle tiesiog būtinos funkcijos ne tik pagerina komunikaciją su klientais, bet ir padeda padidinti pardavimus.
  • Skaityti 4329 kartai
Skaityti daugiau ...

POS sistema restoranams, parduotuvėms

Valdykite parduotuvės pardavimus ar restorano užsakymus su itin šiuolaikiška ir lanksčia POS sistema (Point Of Sale) - tai prekybos vietai (parduotuvei, kioskui, barui, restoranui, kavinei, valgyklai) skirta kompiuterizuota kasos sistema su specializuota programine įranga, kuri integruota į Odoo.
  • Skaityti 6328 kartai
Skaityti daugiau ...
© 2017 | Visos teisės saugomos | Via laurea