Via Laurea

E-KOMERCIJOS MODELIS COVID-19 (E-VERSLO MODELIS COVID-19) – ES parama/priemonė verslui

  • Skaityti 147 kartai

Paramos verslui priemonės "E-KOMERCIJOS MODELIS COVID-19 (E-VERSLO MODELIS COVID-19)" tikslas

: paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones: skaitmenizuoti verslą ir jį efektyviau plėtoti internete; išlaikyti/kurti darbo vietas; optimizuoti darbo kaštus.
UAB „Via Laurea“ kviečia gamybos ir paslaugų įmones pasinaudoti beprecendente galimybe gauti paramą įmonės veiklos modernizavimui, skaitmeninių technologijų diegimui gamyboje ir paslaugų srityse bei e-komercijos sprendimams.

ES paramos priemonė „E-verslo modelis “ Jūsų įmonei įdiegsime itin pažangią verslo valdymo sistemą (ERP) „Odoo“, kuri leis efektyviai valdyti užsakymus, atlikti skaičiavimus, automatizuotai sekti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti pajėgumus, automatizuotai paskirstyti užduotis. Sistemą pritaikysime bet kokiai gamybinei ar paslaugų įmonei - būtent taip, kaip reikia. Įsidiegę Odoo, turėsite vieną bendrą, darniai veikiančią programą. Pasinaudodami ES parama, ženkliai sutaupysite.

Šiuolaikiškas gamybos procesų valdymas, automatizavimas Jau ne vienai sėkmingai veikiančiai įmonei esame įdiegę šią pasaulyje populiariausią verslo valdymo sistemą pačioms įvairiausioms sritims: siuvyklai, žaliuzių ir roletų gamintojui, tvorų ir vartų gamybai, akmens apdirbimo, prekybos įmonėms, projektinėms įmonės, statybos sektoriui, logistikos bendrovei, maitinimo tinklui... Šios verslo procesų automatizavimo programos galimybės tikrai labai plačios, todėl ją galime adaptuoti praktiškai bet kokiai šakai. Odoo sistema palaiko API, todėl, esant poreikiui, galima integruoti ir kitas įmonėje naudojamas kompiuterines sistemas ar programas. 

Oficiali paramos verslui priemonės "E-KOMERCIJOS MODELIS COVID-19 (E-VERSLO MODELIS COVID-19)" informacija

į2021 08 19 – 2021 09 20 galima teikti paraiškas negrąžinamai ES paramai gauti pagal priemonę E-komercijos modelis COVID-19.

Šiai paramos priemonei skirta ES paramos lėšų suma: 40 000 000 eurų.
Atrankos būdas: projektų konkursas.
Priemonės tikslas: paskatinti įmones diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą.
Galimi pareiškėjai: pareiškėjas yra MVĮ, veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus, kurios pačios pagamintos produkcijos vidutinės metinės pardavimo pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu MVĮ įregistruota mažiau kaip prieš 3 pastaruosius finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 eurų.
Paties pagaminta produkcija suprantama, kaip įmonės gaminami gaminiai ir (arba) teikiamos paslaugos.
Partneriai negalimi.

Remiama veikla:
- e. komercijos modelių diegimas MVĮ, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant per: 
      klientų savitarnos sprendimus gaminių ir paslaugų elektroninėse prekybos platformose, įskaitant gamybos ir paslaugų užsakymų valdymo sprendimus, ir (arba) 
      išteklių valdymo sistemos integravimo į gaminių ir paslaugų elektroninės prekybos platformas sprendimus.

Tinkamos finansuoti išlaidos:
- programinė įranga: tiesiogiai su remiama veikla susijusios naujos programinės įrangos įsigijimas ir pritaikymas arba esamos programinės įrangos atnaujinimas;
- tiesiogiai su projekto veiklomis susijusios programinės įrangos nuomos projekto įgyvendinimo ir poprojektinės priežiūros laikotarpiui išlaidos;
- su remiama veikla susijusių programavimo darbų išlaidos;
- projekto vykdytojo darbuotojų, atliekančių su e-komercijos modelio diegimu būtinas užduotis, darbo užmokestis ir išlaidos su darbo santykiais susijusiems darbdavio įsipareigojimams, kurie gali sudaryti ne daugiau kaip 20 proc. nuo tinkamų finansuoti išlaidų sumos.

Netinkamomis finansuoti išlaidomis laikomos išlaidos:
- projektinio pasiūlymo ir paraiškos parengimo išlaidos;
- programinės įrangos atnaujinimo (angl. update, upgrade) išlaidos;
- rinkodaros, rinkos tyrimų, strategijų parengimo, fotografavimo ir kitos su rinkodara ir (ar) produkcijos pristatymu susijusios išlaidos;
- tiesiogiai su klientų savitarnos sprendimais nesusijusių verslo valdymo sistemų ir (arba) jos modulių diegimas ir modifikavimas;
- naujos verslo valdymo sistemos diegimas (pavyzdžiui, ERP, CRM, gamybos ir paslaugų užsakymo valdymo IT sprendimai);
- integracijos su išorine elektroninės prekybos platforma išlaidos;
Projektas gali būti pradėtas įgyvendinti ne anksčiau nei prieš 6 mėnesius iki paraiškos registravimo įgyvendinančiojoje institucijoje dienos, tačiau projekto išlaidos iki finansavimo projektui skyrimo yra patiriamos pareiškėjo rizika.

Paramos dydis projektui: iki 50 000 eurų.

Projekto intensyvumas: iki 75 proc. tinkamų finansuoti išlaidų

Projekto įgyvendinimo trukmė: iki 12 mėn.

Jei galvojate, kad ir Jums reikalinga gamybos automatizavimo programa, dėl papildomų galimybių ar konkretaus pritaikymo Jūsų gamybos poreikiams galite kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti +370 600 26611. Sistemas diegiame visoje Lietuvoje, ne tik Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune.

© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea