Via Laurea

Projektų valdymas

 • Skaityti 6137 kartai
Jei jūsų įmonė jau pasiekė tą etapą, kai veikloje atsirado tiek reikalų, kad tiesiog nebesigauna efektyviai dirbti vien susirašinėjimais el. paštu, telefoniniais skambučiais ir Excelinėmis lentelėmis – Jums reikalinga šiuolaikiška verslo valdymo sistema (VVS). Odoo VVS leis efektyviai valdyti neribotą skaičių projektų, kontroliuoti visais jų įgyvendinimo etapais, sekti, sisteminti bei saugoti visą susijusią informaciją:
 • Kurkite viešus ar privačius projektus, reguliuokite, kas gali matyti jų informaciją bei dalyvauti diskusijose. Projektai gali būti publikuojami tiek viešai (jų informacija prieinama visiems), tiek su apribotomis publikacijos nuostatomis (matyti informaciją ir dalyvauti gali tik tam paskirti asmenys)
 • Priskirkite atsakingas komandas bei koordinuojančius asmenis, matykite kiekvieno jų indėlį. „Bendradarbiai“ gali matyti kitų dalyvių užduotis bei jų progresą, diskutuoti naudojant integruotą pokalbių programą, dalintis užduotimis su kitais kolegomis bei užsakovais, partneriais, kitais suinteresuotais asmenimis arba priskirti užduotis kitiems.
 • Kurkite užduotis trumpalaikių projektų įgyvendinimui arba plano etapus ilgalaikiam planavimui. Projektų apimtis neribojama — nuo smulkių projektų ar renginių organizavimo iki pačių sudėtingiausių projektų. Kurdami sudėtingus, didelės apimties projektus, galite juos plėtoti, mažesnius projektus priskirti kaip didžiojo projekto plėtotes.
 • Priskirkite galutinius terminus, sekite prie projekto jau praleistą bei likusį arba viršytą laiką. Planavimo sistema padės Jums planuoti jūsų užduotis ir etapus pagal turimus žmogiškuosius resursus.
 • Priskirkite kiekvienam projektui užsakovus, subrangovus, rėmėjus, partnerius, bendraukite su jais per sistemą, sinchronizuodami laiškus su el. paštu. Nevarkite persiuntinėdami ir gaudami elektroninius laiškus, susijusius su Jūsų projektais. Sistemos pagalba galite turėti visus projekto laiškus vienoje vietoje, projektams nesimaišant tarpusavyje. Tai padeda lengviau vienu metu valdyti gaunamą informaciją, susijusią su keliais šaltiniais. Žymėkite laiškus kaip svarbius arba kaip jau atliktus darbus, peržiūrėkite visų laiškų archyvą.
 • Lengvai komunikuokite su savo komanda. Dalinkitės pastabomis, susijusiomis su darbu; rašykite pastabas sau. Laikykite visas žinutes bei priminimus vienoje vietoje. Planuokite savo asmeninius darbus, grupuokite pagal svarbą, reikalingą atlikti datą.
 • Registruokite iškylančias problemas, naujas užduotis ar pastabas. Problemų/skundų valdymas leis lengvai sekti klaidas, susijusias su įgyvendintais ar įgyvendinamais projektais ir spręsti kitų iškeltus klausimus. Iškilusių problemų priskyrimas konkrečiam projektui sudaro galimybę sekti užduoties atlikimo kokybę.
 • Fiksuokite besikeičiančius projekto įgyvendinimo eigos statusus.
 • Grupuokite bei filtruokite projektus bei užduotis pagal koordinuojančius asmenis, užsakovus, žymas, užduočių rūšis, pradinius projektus, datas, būseną, svarbą... ar bet kokį kitą jūsų susikurtą filtrą.
 • Peržiūrėkite automatiškai sugeneruotas momentines ataskaitas ir automatinės analizės duomenis. Protinga naudotojo sąsaja susieta su grafine statistika, Ganto diagramomis, kalendoriais. Sekite savo statistiką, planų įgyvendinimo koeficientus.

Medija

Trumpas VIDEO (2 min.) apie projektų valdymo procesą Odoo sistemoje
© 2017 | Visos teisės saugomos | Via laurea