Via Laurea

Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo diegimas

 • Skaityti 61127 kartai
Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo programavimas pagal Jūsų individualius poreikius.

Verslą sudaro įvairūs procesai ir skirtingos sritys. Kiekviena iš jų dažnai turi savo programinę įrangą, tačiau jos visos yra skirtingos ir paprastai tarpusavyje nebendrauja. Kol įmonė yra nedidelė, tai problemų gali nekelti, tačiau išaugus įmonei ar išplėtus veiklos sritis yra sudėtinga viską sureguliuoti. Tikimės, jog Jūsų vadovaujamoje įmonėje visi veiklos procesai sureguliuoti labai gerai ir Jūs puikiai juos kontroliuojate. Tačiau, jei jaučiate, jog vis tik dar yra erdvės tobulėjimui, - mes siūlome Jums šiuolaikinę universalią verslo procesų valdymo programą, veikiančią Odoo sistemos pagrindu, kuri gali sujungti bei automatizuoti pačias įvairiausias sritis, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko bei kitų resursų. 

Kodėl rinktis ERP Odoo? 

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje
ERP Odoo apima visus Jūsų verslo poreikius vieno langelio principu. Nebereikia jokių skirtingos programinės įrangos sąsajų. Atviro kodo modelis leido pritraukti tūkstančius kūrėjų. Sukurta daugiau nei 10000 papildomų programėlių.
Tad drąsiai teigiame,- su Odoo įgyvendinsime bet kokį verslo modelį

 

Odoo geriausiasAukščiausio lygio naudotojo patirtis
Turėdama stiprius techninius pagrindus Odoo sistema suteikia aukščiausio lygio naudojimosi galimybes, kurios gali būti taikomos visose integruotose programose, o patobulinimai bus taikomi visai sistemai.
Tokiu būdu Odoo vystosi daug greičiau nei bet kuris kitas sprendimas

 

Odoo naudotojai

Pasaulis renkasi Odoo
Odoo, ko gero, sparčiausiai šiuo metu auganti verslo valdymo sistema pasaulyje. 
Kodėl? Nes ji geriausia! 
Odoo pasirinko SHELL, HYUNDAY, DANONE, TOSHIBA, ALTA, WWF... .  Iš viso 5.000.000+ naudotojų!
Odoo,- racionalus pasirinkimas, kai reikia lankstumo bei patikimumo!

 

ERP Odoo diegimo kaina

Odoo siūlo NEMOKAMĄ "Community" versiją, kurios licencija neriboja naudotojų skaičiaus ir leidžia keisti programinį kodą, taip pat taikyti sistemą savo poreikiams praktiškai be apribojimų (DĖMESIO! Net ir nemokama Odoo versija savo funkcionalumu bei galimybėmis gerokai lenkia daugumą rinkoje siūlomų brangių verslo valdymo sistemų) ir licencijuotą "Enterprise", kurios kasmėnesinė licencijos kaina apskaičiuojama pagal naudojamus modulius ir naudotojų skaičių. Abi versijos veikia ant to paties Odoo pagrindo ir apie 90% funkcijų yra identiškos, bet, tik "Enterprise" naudotojams pasiekiamos funkcijos, kurios dar labiau praturtina Odoo. Tad, jei tik įmonei priimtini kasmėnesiniai mokesčiai už kiekvieno vartotojo licenciją, mes rekomenduojame rinktis "Enterprise".

Tačiau, renkantis, reiktų įvertinti ar tikrai šios funkcijos būtinos ir ar Odoo bendruomenė nėra sukūrusi analogų (dažnai atrandama alternatyva). Jei nėra, darbui pasirengusi Via laurea programuotojų komanda.
Kaip tai įsivertinti, kol "nesusipažinote" su Odoo? Mes Jums padėsime.

ERP Odoo diegimo kainos paskaičiavimas, tai atskiras ir ne paprastas procesas. Gauname nemažai užklausų, kur tiesiog klausiama: „Kiek kainuoja Odoo diegimas?“ Deja, bet neatlikę poreikių analizės to atsakyti negalime. Galime pateikti labai labai preliminarų vertinimą pagrįstą buvusių diegimų patirtimi, bet tikslus biudžetas įmanomas tik įvertinus tiklsų Jūsų poreikį ir lūkesčius.
ERP Odoo diegimo kaina (pateikta be PVM).

ERP Odoo diegimo kainos skaičiavimo metodika

 1. Programinės įrangos „Odoo“ branduolio diegimas - 3000 Eur
  Atliekami darbai: Standartinės Odoo Programinės įrangos diegimas vienai įstaigai; Serverio konfigūravimas; LT kalbos integravimas; Pašto šliuzo aktyvavimas;
 2. Atlikus verslo poreikių analizę parenkami atitinkamai sričiai reikalingi standartiniai Odoo moduliai (Pavyzdžiui: CRM, Pardavimų, Pirkimų, Gamybos, Sąskaitų išrašymo, Atsargų valdymo, Buhalterijos, Klientų portalas...), trečių šalių moduliai (Odoo bendruomenė disponuoja vidutiniškai 10-čia tūkstančių modulių kiekvienai versijai) ir/arba licencijuotų UAB "Via laurea" specifinių modulių skirtų praturtinti sistemą svarbiomis ir naudingomis funkcijomis (pvz.: iVAZ, iSAF, SAF-T, GPAIS, Automatinis būtiniausių FR formų pildymas, Rekvizitai, LT apskaita, LT DU, Logistika, Statyba, Fiskalinis kasos aparatas….).
  Kiekvienam moduliui skaičiuojame valandų skaičių pagrindindiniams mūsų paslaugų/darbų tipams. Tai: Analizė ir sprendimas integracijai pagal verslo poreikį; Parametrizavimas; Mokymai.
  Kai yra poreikis prisideda papildomi kaštai: Masiniam duomenų importui; Programavimo paslaugai; 3-čių šalių modulių įsigijimui ir integravimui; Licencijuotų UAB "Via laurea" modulių integravimas.
  Šiame etape gaunama didžiausia viso projekto kainos dedamoji;
 3. Odoo "Enterprise", Pridedami kasmėnesiniai/kasmetiniai licencijų kaštai;
 4. Paskaičiuojama dedikuoto serverio nuoma (priklauso nuo būsimo apkrovimo). Populiariausias planas, kai sistema naudojasi iki 20-ties naudotojų kainuoja apie 30-80 Eur/mėn priklausomai nuo hostingo tiekėjo. (Stambioms įmonėms sumodeliuosime jų poreikius atitinkantį serverį ir jį parengsime darbui su Odoo sistema, arba integruosime Odoo į jų turimą serverinę įrangą, jei ši atitinka būtinus sistemai reikalavimus. Darbų val. įkainis - 90Eur);
  DĖMESIO - Pasirinkus Odoo.SH sistemą, serverio priežiūros kaštų nėra.
 5. Sistemos priežiūra.
  Iš principo, galite atsisakyti sistemos priežiūros paslaugos. Sistema funkcionuos ir be mūsų. Bet jausitės geriau žinodami, jog mes prižiūrime sklandų sistemos veikimą ir atliekame sistemos pagrindo naujinimus (SVARBU - Odoo versijos naujinimas į šią paslaugą neįtrauktas), bei esame pasiruošę per labai trumpą laiką reaguoti į bet kokį Jūsų paklausimą.
  Priklausomai nuo sistemos sudėtingumo bei naudotojų skaičiaus sutariama kasmėnesinė įmoka. Nustatome maksimalų konsultacijoms/įvykiams skiriamą laiką valandomis. Apmokestinama pagal tuo metu mustatytą paslaugų kainoraštį.
 6. Sudėję punktus 1+2+3+4+5 gauname projekto biudžetą.

Papildomų darbų/paslaugų įkainiai

Odoo programavimas (naujų specifinių modulių kūrimas, esamų modulių papildymas/koregavimas, naujų funkcijų integravimas...) - 90 Eur/val;
Masinis duomenų importas/exportas iš 3-ių šalių sistemų. Jungtys duomenų apsikeitimui - 75 Eur/val;

Odoo priežiūra, konsultacijos, mokymai

Drąsiai kreipkitės į mus ir tais atvejais, kai jau naudojatės Odoo, bet manote, jog jums trūksta žinių apie sistemos veikimą ir jos galimybes, arba, tiesiog, ieškote galinčių jums patarti ir pasidalinti patirtimi. O gal turite idėją kaip pagerinti jūsų procesą, bet reikalingos Odoo progtramuotojo paslaugos?

Jei turite klausimų, ar pageidaujate demonstracijos, prašome kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti +370 600 26611

Medija

Trumpas Odoo pristatymas
© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea