Via Laurea
SEO paslaugos Klaipėdoje

SEO paslaugos Klaipėdoje

SEO - tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization). Na, o kalbant žmonių kalba – tai procesas, kai atliekama eilė veiksmų, kurių dėka Jūsų tinklalapis paieškos sistemų „vorams“ ima atrodyti labiau vertas dėmesio nei atrodė iki tol ir todėl paieškos rezultatų puslapiuose rodomas aukščiau. Taigi SEO - savotiškas gudravimas, nuolatinis varžymasis tiek su konkuruojančiais tinklalapiais, tiek ir su pačiomis paieškos sistemomis, bandančiomis kiek įmanoma užkirsti kelią dirbtinam svetainių iškėlimui. Geras to pavyzdys yra populiariausia paieškos sistema Google. Šis paieškų gigantas pastoviai tobulina ir keičia tinklalpių vertinimo algoritmus. Naujiems algoritmams net suteikiami egzotiški vardai, tokie kaip „Panda“ ar „Penguin“. Tokiu būdu iš vienos pusės siekiama, kad kuo lengviau ir paprasčiau rastume reikiamą kokybišką turinį, o iš kitos pusės - jog naudotume šios sistemos AdWords reklamos įrankį ir, leisdami pinigus mokamai reklamai, neštume pelną ne tik sau. Reikia pripažinti, kad SEO užduotis darosi vis sudėtingesnė, reikalauja vis daugiau žinių, specialių įrankių bei laiko. Šiandien vis dažniau nepakanka atlikti tik techninį SEO, todėl tampame internetinio marketingo konsultantais.

Norite daugiau lankytojų ar klientų?

Tikslinė auditorija yra vienas pagrindinių internetinių svetainių savininkų ir administratorių rūpestis. Yra įvairiausių būdų pritraukti lankytojus - nuo brutualaus „spamo“, iki reklamos populiarioje televizijos laidoje. Tai – tik du kraštutiniai pavyzdžiai, kuriems mes galime pateikti puikią alternatyvą – SEO paslaugas.  Siūlome šį šiuolaikišką būdą tapti labiau matomu internete Google, Bing, Yahoo, Yandex paieškos sistemų pagalba. Jei ir mūsų internetinę svetainę radote pasinaudoję internetine paieška, nors prieš tai apie mus nieko nežinojote, tai – ne atsitiktinumas. Mes tiesiog žinome, kaip priversti paieškos sistemas atrasti ne tik mus, bet ir mūsų klientus. Galime padėti ir Jums. Ir nesvarbu, ar veiklą vykdote Klaipėdoje, ar kitame Lietuvos mieste.

Kas iš to, kad Jūsų svetainė pakilo „Google“ paieškoje į pirmąjį puslapį, jei potencialus klientas vis tiek išėjo pas konkurentus? Mūsų tikslas - padidinti tikslinę svetainės lankytojų auditoriją. Šiam tikslui naudojame visus korektiškus ir legalius metodus.

Nuo ko pradedame ir kaip vyksta SEO darbai?
  1. Nemokamai atliekamas techninis internetinės svetainės auditas, kurio metu nustatomi techniniai trūkumai, įvertinamos klaidų taisymo galimybės.
  2. Atliekama galimybių analizė, kurios metu įvertinami kliento lūkesčiai, konkurencinė aplinka, svetainės lankomumo analizė. Po šio etapo metu preliminariai paaiškėja, kokios bus reikalingos darbų apimtys, sąnaudos ir kaina, norint kliento svetainę „Google“ paieškoje iškelti pagal jam aktualius raktinius žodžius.
  3. Atliekamas vidinis SEO. Šalinami nustatyti techniniai trūkumai, redaguojamas bei kuriamas naujas tinklalapių tekstinis turinys.
  4. Atliekamas išorinis SEO. Tai itin svarbus etapas, kurio metu kuriamas atgalinių nuorodų (back links) tinklas – kitose autoritetingose svetainėse, laikantis tam tikrų specifinių taisyklių, talpinami straipsniai su nuorodomis, vedančiomis į kliento svetainę.
  5. SEO paslaugos KlaipėdojePeriodiškai vykdomi numatyti darbai, kol pasiekiamas užsibrėžtas tikslas.
  6. Jei sritis labai konkurencinga, siūlomas specialus palaikymo planas, nes konkurentai irgi nesnaudžia, o pirmajame „Google“ paieškos rezultatų puslapyje vietų – visada tik 10.

Pradėjus optimizavimo darbus, specialiais įrankiais periodiškai tikrinami pasiekimai, su kuriais supažindinami klientai, kad visada būtų aišku, už ką mokama. Kas mėnesį klientai gauna išsamias ataskaitas, kuriose atvaizduota jiems aktualių raktažodžių pozicija bei palyginimas su ankstesniu laikotarpiu. Papildomai į ataskaitas įtraukiame ir pagrindinių konkurentų pasiekimus pagal tuos pačius raktinius žodžius.

Kuo mes geresni?

  1. Didžiausios, geriausios Lietuvos SEO specialistų įmonės paprastai neturi programuotojų, kurie galėtų ištaisyti technines klaidas, todėl tikėtina, kad pradžioje gausite tik ataskaitą su išvardintomis klaidomis, kurias turite išsitaisyti. Pas mus - kitaip. ViaLaurea teikia visas IT paslaugas, įskaitant ir programavimo, todėl į savo standartinius SEO paketus įtraukiame ir reikalingus programinius pakeitimus. To rezultatas – pas mus už SEO paslaugas sumokėsite gerokai mažiau.
  2. SEO paslaugos imlios laikui ir resursams, todėl kad nenukentėtų kokybė, vienu metu vykdome tik 6-8 SEO projektus.
  3. Tuo pačiu metu (ir 3 mėnesius vėliau) nevykdome SEO kampanijų vienoda veikla užsiimančioms įmonėms*
  4. SEO paslaugoms suteikiame garantiją.

SEO paslaugų kaina: nors turime SEO paslaugų paketus, jų kainą skaičiuojame individualiai. Šios paslaugos nėra pigios, o ateityje jos brangs dar labiau, nes internetinių svetainių vis daugėja, o pirmasis dešimtukas paieškos puslapiuose ir toliau lieka dešimtuku. Priklausomai nuo biudžeto, įmanoma pasiekti išties įspūdingų rezultatų.

* Dėmesio: šiuo metu (kol vykdome esamus SEO projektus) nepriimame naujų užsakymų iš įmonių, kurios užsiima šiomis veiklomis: langai ir durys; odontologija, siuntų ir keleivių pervežimai, statybos darbai, laidojimo paslaugos. Informacija atnaujinta: 2018-05-30.

© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea