Via Laurea
SEO paslaugos

SEO paslaugos

SEO - tai optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization). O liaudiškai tariant, tai yra Jūsų internetinės svetainės pateikimas tokiu būdu, kad paieškų sistemų „vorams“ Jūsų svetainės informacija pasirodytų verta dėmesio. Atkreipę „vorų“ dėmesį, priverčiame paieškų sistemos algoritmą įvertinti informaciją kaip ypač svarbią ir iškelti ją tarp pirmųjų paieškos rezultatų. Taigi SEO - savotiškas gudravimas. Geras to pavyzdys yra populiariausia šiuo metu Google sistema. Šis paieškų gigantas pastoviai tobulina ir keičia savo algoritmus. Naujiems algoritmams net suteikiami egzotiški vardai, kaip „Panda“ ar „Penguin“. Tokiu būdu iš vienos pusės siekiama, kad kuo lengviau ir paprasčiau rastume reikiamą turinį, o iš kitos pusės - jog naudotume šios sistemos AdWords reklamos įrankį ir leisdami pinigus mokamai reklamai neštume pelną ne tik sau. Google sistemos užduotis - eliminuoti bet kokį dirbtiną svetainės iškėlimą, o mūsų - dirbtinai iškelti. Vyksta savotiškas varžymasis. Reikia pripažinti, kad ši užduotis darosi vis sudėtingesnė ir reikalauja vis daugiau žinių, specialių įrankių bei laiko. Nuolatinės varžybos vyksta ir tarp SEO specialistų, ir tarp tų, kurie nieko nedaro, bet vis tiek kartais užima geras pozicijas paieškoje. Oficialiai Google pateikia keliasdešimt svetainės optimizavimo kriterijų, tačiau jų yra daug kartų daugiau. Šiandien vis dažniau nepakanka atlikti tik techninį SEO, todėl tampame internetinio marketingo konsultantais.

Norite daugiau lankytojų ar klientų?

Tikslinė auditorija yra vienas pagrindinių internetinių svetainių savininkų ir administratorių rūpestis. Yra įvairiausių būdų pritraukti lankytojus - nuo brutualaus „spamo“ iki reklamos populiarioje televizijos laidoje. Tai – tik du kraštutiniai pavyzdžiai, kuriems mes galime pateikti puikią alternatyvą – SEO paslaugas.  Siūlome šį šiuolaikišką būdą tapti labiau matomu internete paieškos Google, Bing, Yahoo, Bing sistemų pagalba. Jei ir mūsų internetinę svetainę radote pasinaudoję internetine paieška, nors prieš tai apie mus nieko nežinojote, tai – ne atsitiktinumas. Mes tiesiog žinome, kaip priversti paieškos sistemas atrasti ne tik mus, bet ir mūsų klientus. Galime padėti ir Jums. Ir nesvarbu, ar veiklą vykdote Klaipėdoje, ar kitame Lietuvos mieste.

Kas iš to, kad Jūsų svetainė pakilo „Google“ paieškoje į pirmąją puslapį, jei niekas ant tos jūsų nuorodos taip ir nepasnespaudžia. Na, o gal paspaudė, atėjo į jūsų svetainę, bet iš jos išėjo pas konkurentus? Mūsų tikslas - padidinti tikslinę svetainės lankytojų auditoriją. Šiam tikslui naudojame visus korektiškus ir legalius metodus.

Nuo ko pradedame ir kaip vyksta SEO darbai?
   1. Atliekamas techninis internetinės svetainės auditas, kurio metu nustatomi techniniai trūkumai, klaidų taisymo galimybės.
   2. Atliekama galimybių analizė, kurios metu įvertinami kliento lūkesčiai, konkurencinė aplinka, svetainės lankomumo analizė. Po šio etapo metu preliminariai paaiškėja, kokios bus reikalingos darbų apimtys ir sąnaudos, norint kliento svetainę „Google“ paieškoje iškelti pagal jam aktualius raktinius žodžius.
   3. Atliekamas vidinis SEO. Šalinami nustatyti techniniai trūkumai, redaguojamas bei kuriamas naujas tinklalapių turinys.
   4. Atliekamas išorinis SEO. Tai itin svarbus etapas, kurio metu kuriamas atgalinių nuorodų (back links) tinklas – kitose autoritetingose svetainėse, laikantis tam tikrų specifinių taisyklių, talpinami straipsniai su nuorodomis, vedančiomis į kliento svetainę.
   5. SEO paslaugos KlaipėdojePeriodiškai vykdomi numatyti darbai, kol pasiekiamas užsibrėžtas tikslas.
   6. Jei sritis labai konkurencinga, siūlomas specialus palaikymo planas, nes konkurentai irgi nesnaudžia, o pirmajame „Google“ paieškos rezultatų puslapyje vietų – visada tik 10. 

Pradėjus optimizavimo darbus, specialiais įrankiais periodiškai tikrinami pasiekimai, su kuriais supažindinami klientai, kad visada būtų aišku, už ką mokama. Kas mėnesį klientai gauna išsamias ataskaitas, kuriose atvaizduota jiems aktualių raktažodžių pozicija bei palyginimas su ankstesniu laikotarpiu. Papildomai į ataskaitas įtraukiame ir pagrindinių konkurentų pasiekimus pagal tuos pačius raktinius žodžius.

Kuo mes geresni?

   1. Didžiausios, geriausios Lietuvos SEO specialistų įmonės paprastai neturi programuotojų, kurie galėtų ištaisyti technines klaidas, todėl tikėtina, kad pradžioje gausite tik ataskaitą su išvardintomis klaidomis, kurias turite išsitaisyti. Pas mus - kitaip. ViaLaurea teikia visas IT paslaugas, įskaitant ir programavimo, todėl į savo standartinius SEO paketus įtraukiame ir reikalingus programinius pakeitimus. To rezultatas – pas mus už SEO paslaugas sumokėsite gerokai mažiau.
   2. SEO paslaugos imlios laikui ir resursams, todėl kad nenukentėtų kokybė, vienu metu vykdome tik 8 SEO projektus.
   3. Tuo pačiu metu (ir 3 mėnesius vėliau) nevykdome SEO kampanijų vienoda veikla užsiimančioms įmonėms* 
   4. SEO paslaugoms suteikiame garantiją.

Nors turime SEO paslaugų paketus, jų kainą skaičiuojame individualiai. Šios paslaugos nėra pigios, o ateityje jos brangs dar labiau, nes internetinių svetainių vis daugėja, o pirmasis dešimtukas ir toliau lieka dešimtuku. 

* Dėmesio: šiuo metu (kol vykdome esamus užsakymus) nepriimame naujų užsakymų iš įmonių, kurios užsiima šiomis veiklomis: langai ir durys; vertimo paslaugos, odontologija, siuntų ir keleivių pervežimai, statybos darbai. Informacija atnaujinta: 2017-12-08.

© 2014 | Visos teisės saugomos | Via laurea