Via Laurea
Profesionalūs ekranai (Digital Signage), Ekranų sistemos

Profesionalūs ekranai (Digital Signage), Ekranų sistemos

Mažinkite kaštus spausdintai reklamai/informacijai. Greitai, efektingai ir įdomiai pateikite pačią naujausią bei aktualią informaciją visame ekranų tinkle. Reklamuokite naujus produktus, patiekalus, naujas paslaugas. Efektyviai informuokite apie akcijas. Rodykite video įrašus ar tiesiogines TV transliacijas. Ekranų sistemos plačiai naudojamos ir tų sričių skaičius vis auga. Ypač sėkmingai pritaikoma reklamos srityje. Palyginti nebrangiai ir greitai sukursime Jums nuosavą reklamos tinklą prekybos centre ar kitoje viešoje erdvėje.

Ekranų sistemų montavimui naudojame profesionalius, kokybiškus ir taupius 32, 42, 46, 55, 65 colių Philips Edge LED Slim Bezel monitorius. 

Nuotoliniam ekranų valdymui tinkamą sistemą parengsime individualiai pagal poreikį. Siūlome nuosavą profesionalų sprenimą (sistema valdoma per TVS) arba nemokamą Philips "SmartCMS". Patogus ir paprastas valdymas leis nesudėtingai manipuliuoti rodomu turiniu iš bet kokios pasaulio vietos.Ekranų sistemos kaina priklauso nuo komplektacijos ir ypač nuo ekranų dydžio bei kiekio, pakabinimo būdo. Spausk nuorodą "Teiraukis kainos", užpildyk formą ir netrukus mes susisieksime.
© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea