Via Laurea
Interaktyvūs stendai (INFO Kiosks)

Interaktyvūs stendai (INFO Kiosks)

Interaktyvūs stendai (arba kitaip - Infoterminalai) - tai nepaprastai modernus būdas sudominti klientą.

Info kioskų pagalba patogiai ir žaismingai pateikite detalią informaciją apie teikiamas paslaugas arba produktus.
Leiskite pačiam klientui paliesti ir pasirinkti ekrane turinį, kuris yra aktualus jam. Taupykite darbuotojų laiką. Nuo šiol jie koncentruosis į tiesioginius pardavimus.

Įrengę interaktyvųjį stendą už parduotuvės ar biuro ribų sustiprinsite kompanijos įvaizdį, pritrauksite naujų klientų, padidinsite pardavimus.

Siūlome rinktis mūsų sukurto dizaino išmaniuosius stendus arba reikšti savo poreikius — galime pagaminti pagal individualių dizainą, tinkantį prie patalpų ar prekinio ženklo.
Interaktyviems stendams naudojame profesionalius, kokybiškus ir taupius 32, 42, 46, 55, 65 colių  Philips Edge LED Slim Bezel monitorius.

Interaktyvus kioskas taip pat gali priimti banknotus, monetas, spausdinti čekius, turėti kortelių ar bar kodo skaitytuvą, raidžių ar skaičių klaviatūrą, USB lizdą, A4 formato spaudintuvą, web kamerą ir t.t.

Nuotoliniam stendų valdymui tinkamą sistemą parengsime individualiai, pagal poreikį. Siūlome nuosavą adaptuotą klientui sprendimą (sistema valdoma per TVS), nemokamą Philips "SmartCMS" arba vieną iš licencijuotų specialių programų.
Patogus ir paprastas valdymas leis nesudėtingai manipuliuoti rodomu turiniu iš bet kokios pasaulio vietos.

INFO stendų kaina priklauso nuo komplektacijos t.y. nuo ekranų dydžio bei kiekio, info stendo dizaino, funkcijų ir kt. Spausk nuorodą "Teiraukis kainos", užpildyk formą ir netrukus mes su Jumis susisieksime.

001
002
003
004
005
006
© 2020 | Visos teisės saugomos | Via laurea