Via Laurea
Interaktyvios lentos

Interaktyvios lentos

Nepaprastai šiuolaikiškas komunikavimo ir bendravimo tarpusavyje sprendimas. Perkelkite susirinkimus, verslo susitikimus, video konferencijas ar mokymo procesą į naują lygį. 
Jutiklinio ekrano dėka lengvai ir žaismingai pateikite vaizdines prezentacijas, pateiktis, mokymo medžiagą ar kitą svarbią informaciją.

Nesudėtingas bet kokio formato turinio perkėlimas. Windows, Mac OS arba Linux operacinė sistema. Galima prijungti kitą kompiuterį ir naudoti kaip papildomą ekraną. Vienu metu gali būti aktyvūs net 6 taškai.

Siūlome rinktis standartinio dizaino interaktyvias lentas arba aprašyti savo poreikius — galime  pagaminti individualaus dizaino, tinkančio prie patalpų ar prekinio ženklo, variantą.
Interaktyvioms lentoms naudojame 55 colių (140 cm) ir 64,5 colių (163,9 cm) įstrižainės  Philips Edge-lit LED monitorius. 

Nuotoliniam valdymui tinkamą sistemą parinksime individualiai, pagal Jūsų poreikį. Siūlome nuosavą, klientui adaptuotą sprendimą (sistema valdoma per TVS), nemokamą Philips "SmartCMS" arba vieną iš licencijuotų specialių programų.
Patogus ir paprastas valdymas leis nesudėtingai manipuliuoti rodomu turiniu iš bet kokios pasaulio vietos.Interaktyvios lentos kaina priklauso nuo dizaino, komplektacijos ir ekrano dydžio. Spausk nuorodą "Teiraukis kainos", užpildyk formą ir netrukus mes susisieksime.
© 2017 | Visos teisės saugomos | Via laurea